Kdo za projektem stojí?

Za projektem Alergenům zdar stojí holka z moravy, která se od roku 2009 potýká s celiakii. Nápady i návrhy mohou být místy autobiografické. Potisky mají poukázat na to, že v tom nejste sami a že tyto trapasy, nebo vtipné historky (bohužel) vznikají dodnes. Bezlepkovým merchem to teprve začíná. Cílem je pobavit komunitu lidí na dietách, která se umí těmto denním problémům zasmát.

Co tím chceme dosáhnout?

Našim revírem jsou alergeny, naše trpělivost je vražedná. Alergenům ZDAR není žádný kult, ač vlastně spojuje gurmány s potravinovým omezením. Aktuální situaci s alergeny jen tak nezměníme. Proto vznikl tento e-shop s nabídkou, která na toto téma má upozorňovat.

Prozatím je v nabídce bezlepkový merch, ale brzy dojde k rozšíření o další potravinové hlášky, trapasy a vtipy. Časem přibude i nový sortiment - můžete se těšit na veselé zástěry a tašky. Spousta návrhů je ze života. Věříme, že touto “osvětou” dokážeme společně změnit označování alergenů a lépe edukovat ty, kteří se s tím doposud nesetkali. Případně, lépe proškolit "nepovinné dietáře". 😎

Jsou potisky autorské?

Ano, na návrzích se podílí sama provozovatelka e-shopu. Pouze obrázky jsou z databank, které jsou následně upravovány (např. změna barev, vrstvení,...). Jestli najdete v prodeji na jiném e-shopu stejný, nebo podobný potisk, pošlete nám odkaz na e-mail info@alergenumzdar.cz. Po posouzení, zda došlo opravdu k "okopírování" od nás dostanete 50 % slevu na další náš nákup. 

Pokud jste čekali lepší návrhy, trpělivost... chceme se zlepšovat. 💪

Trička s potiskem nenosíte, ale rádi byste podpořili rozšíření e-shopu?

Na rozšíření sortimentu a budování značky AZ budeme usilovně pracovat, když nám dáte čas, tak se s novinkami jistě časem pochlubíme. Jestli chcete čekání zkrátit, tak nás samozřejmě můžete podpořit i jinak. Buď můžete pozvat své přátelé ke sledování naší FB a IG stránky, nebo máme zřízený transparentní účet u Fio banky 2402400348/2010, díky kterému můžeme některé překážky rychleji překonat. Chceme pracovat na kvalitě online i offline. 🙂 Pokud by se podařilo nasbírat částku, kterou bychom pro e-shop, nebo sortiment, nevyužily, tak věřte, že využití najdeme (např. stánek na různé akce). Předem moc děkujeme za podporu!